Як відбувається заміна гравців у гандболі?

Гравці завжди повинні виходити на майданчик та залишати його тільки через лінію власної зони заміни (4:5). Ці вимоги також стосуються заміни воротарів (див. також 4:7 та 14:10). Правила заміни діють також і за тайм-ауту (за винятком командного тайм-ауту).

9. Штрафний кидок (пенальті) у гандболі надається команді супротивника.

Гравці можуть сміливо торкатися м'яча будь-якою частиною тіла, окрім ніг. Перш ніж здійснити передачу, необхідно переконатися, що гравець знаходиться на відстані більше 3 метрів. Перш ніж зробити пас або кинути м'яч у ворота противника, кожен гравець має право тримати його у себе лише протягом трьох секунд.

Гравець, який допустив порушення правил заміни, карається 2-хвилинним видаленням. Якщо більше одного гравця однієї команди порушують правила заміни в одній ситуації, тільки перший гравець, який допустив порушення, повинен бути покараний. Гра відновлюється вільним кидком командою суперників. 4.6.