Електрична кам’янка. Дров’яна піч.

Сьогодні кожен розуміє: щоб побудувати добру (гарну) сауну, лазню і отримати гарантію на парну, потрібно звертатися в компанію, де є досвідчені фахівці та дизайнери, які індивідуально підходять до вибору матеріалів і обладнання, і надалі – до швидкого і якісного будівництва.

Вибір типу обігріву (електрична кам’янка або дров’яна піч) залежить від побажань замовника, від місця розташування Вашого майбутнього острівця здоров’я. Але якою б не була Ваша сауна або лазня, компанія “Біокор” завжди надасть докладну інформацію про експлуатацію Вашого обладнання, виконає вірний розрахунок його потужності і забезпечить подальше сервісне обслуговування.

Електрична кам’янка для лазні та сауни.

Електрична кам'янка

Електрична кам’янка Sawo

Компанія “SAWO” – одна з найперших європейських компаній, що налагодила своє виробництво товарів для саун і лазень в країнах Східної Європи і Азії.

Керівництво, менеджмент і співробітники з Фінляндії, що працюють на підприємствах компанії, гарантують високу якість і надійність, яким здавна славиться “SAWO” на внутрішньому ринку.

До неосяжного асортименту товарів фірми, яка, до слова, стоїть у лінійці найбільших у світі з виробництва нагрівачів для саун, відносяться електричні кам’янки, пульти управління до них, величезний вибір аксесуарів для парних.

Електрична кам'янка EOS

Електрична кам’янка EOS

Не загубилася на цьому ринку і Німеччина. Фірма “EOS” виробляє електрокам’янки, дров’яні печі, додаткове обладнання та матеріали для бань і саун.

Обладнання цієї фірми виділяється незмінною німецькою якістю – навіть після багаторічної експлуатації деякі шанувальники лазні, використовують продукцію з клеймом «Made in Germany», модельний ряд якої відноситься до 70-х років минулого століття.

Електрична кам'янка Harvia

Електрична кам’янка Harvia

Ще одна фінська фірма яку відрізняє свій стиль, оригінальний дизайн і висока якість – компанія Harvia Oy.

Її продукція дає можливість сучасним людям випробувати на собі відчуття справжнього комфорту, зануритися в світ спокою і благополуччя у цьому метушливому ритмі нашого життя.

Печі і кам’янки Harvia впевнено задають тон на ринку аналогічного обладнання, зумовлюючи еволюцію розвитку галузі на багато років вперед.

Дров’яна піч для лазні та сауни.

Дров'яна піч Kastor

Дров’яна піч Kastor

Підприємство “KASTOR OY”, засноване в 1908 році, одне з найстаріших в світі серед виробників печей для саун, і є провідним серед заводів що виробляють подібні нагрівачі в Фінляндії.

Інженери фірми розробили і виробили перший в світі так званий “безперервно палаючий” нагрівач у сауну. Втілення цієї ідеї повністю перевернуло уявлення про парні. Зникла надмірна перевитрата дров і багатогодинне розігрівання парної. Відтоді печі компанії Кастор обгрунтовано називають “мерседесом серед всіх нагрівачів”.

Всі ці кам’янки і печі для лазні та сауни можна купити, замовити безпосередньо в компанії “Біокор”. Її фахівці зможуть допомогти Вам у виборі тієї чи іншої моделі і надати послуги з монтажу, сервісного обслуговування виробів.(дивіться нашу фотогалерею)