Бетонні басейни

Бетонний басейн 1

Будівництво армокаркасу басейну

Бетонний (залізобетонний) басейн є класикою в галузі будівництва басейнів. Основою його конструкції є чаша, яка може мати різні форми і розміри. Дуже важливо на першому етапі знати вимоги, які висуваються до чаші басейну різними нормативами, так і повірте на слово, самим життям.

Це такі нормативи як:

  • міцність і стійкість ;
  • довговічність і надійність ;
  • тепло – та гідроізоляція.
Бетонний басейн 2

Будівництво опалубки

Всі ці моменти обов’язково враховуються при проектуванні басейну, в якому беруть участь архітектори, конструктори, інженери-технологи. Правильний розрахунок і вибір обладнання, один з ключових моментів того, що ваш бетонний басейн буде дарувати Вам тільки приємні і радісні хвилини спілкування з водою.

Бетонний басейн 3

Встановлення закладних в чаші басейну

Взагалі треба розуміти, що будівництво ж/б басейну, неважливо яких розмірів і форм, – складна і відповідальна задача. В її рішенні приймає участь весь колектив компанії “Біокор”. Ми, орієнтуючись на побажання і фінансові можливості замовника, допомагаємо підібрати форму і розміри чаші, профіль дна, гідравлічний пристрій (скімерний або переливний), систему мікроклімату і т. д. Менеджери фірми з клієнтом визначають призначення його басейну (наприклад: спортивний, розважальний або оздоровчий), кращий метод водопідготовки, розташування різних зон відпочинку і т. д.

У більшості випадків ширина басейну дорівнює половині довжини. Стандартна глибина для чаші з розмірами 4 на 8 метри становить 1,4 метри, що дозволяє вільно плавати і в той же час стояти на дні під час водних ігор. Якщо довжина басейну більше 8 метрів, то змінна глибина становить, як правило, від 1,2 до 1,8 метри. Необхідна ширина чаші: для однієї людини – 2,75 метри, при плаванні двох осіб паралельно – 4 метри. Довжина чаші: для першого поштовху близько 3,5 метрів, для кожного наступного +1,5 метри. Для 4-х плавальних поштовхів необхідно 8 метрів. Глибина 1,35 метри достатня для плавання.

Бетонний басейн 4

Бетонний басейн. Оздоблення плівкою ПВХ

Прочитавши все це, навіть недосвідчений читач зрозуміє, що починаючи від проекту, проходячи стадії риття котловану, заливки чаші, її обробки, монтажу та пусконалагодження обладнання, проходить досить пристойний час. Дійсно, це один з мінусів басейнів із залізобетону. На відміну від інших видів чаш його будівництво займає приблизно 2 – 3 місяці, але зате після закінчення цього строку замовник розуміє, в чому його основна ( і повірте найголовніша!!! ) перевага: бетонний басейн – це родзинка Вашого дому або садиби, це – можливість зробити його так, як тільки може дозволити Вам ваша фантазія. (дивіться нашу фотогалерею)

Басейн може стати витвором мистецтва і оздоровчим центром одночасно. Закладаючи в будівництво найякісніші матеріали, встановлюючи фірмове обладнання, Ви отримуєте шедевр, створений людською думкою, що працює , як чітко відлагоджений механізм.

Бетонний басейн 5