Осушувачі повітря

Осушувач. Осушувач в приміщенні

Осушувач в приміщенні

Для підтримки комфортних умов з необхідними параметрами мікроклімату у вологих приміщеннях, таких, як ванна кімната, басейн, сауна або лазня, аквапарк – використовується осушувач повітря.

Принцип роботи:

Схема їх роботи заснована на конденсації (перехід речовини з газоподібного в рідкий) вологи при контакті теплого повітря з холодною поверхнею. Робота осушувача досить проста: за допомогою вентилятора вологе повітря з приміщення спрямовується на випарник (радіатор з низькою температурою), де відбувається охолодження повітря; певний відсоток вологи з повітря конденсується і накопичується в накопичувальній ємності або видаляється через дренажний патрубок; потім осушене холодне повітря потрапляє на конденсатор (радіатор з високою температурою), де відбувається процес нагріву до потрібної температури і подача повітря назад в приміщення. Основною характеристикою осушувачів повітря є їх продуктивність, яка вимірюється кількістю води, вилученої осушувачем з приміщення при певних параметрах вологості і температури повітря. Продуктивність осушувачів вимірюють в «літрах на добу», для побутових моделей вона становить від 12 до 300 л / добу. Для осушувачів промислових продуктивність вимірюють в тисячах л / добу.

Чому осушувач необхідний в приміщенні басейну:

Осушувач. Осушувач

Осушувач

Підтримка найбільш оптимального рівня вологості повітря є невід’ємним завданням для систем обробки повітря. Надлишок вологи, також, як і її нестача, негативно відбивається на здоров’ї та самопочутті людини, сприяє виникненню цвілі, процесам розвитку гниття і розкладання бактерій.

Для підвищення комфорту відпочивальників, а також для гарантії довгого терміну експлуатації самої будівлі басейну, дуже важливим є осушення внутрішнього повітря, так, як поверхня води є активним джерелом виділення вологи. У разі перевищення відносної вологості повітря, хоч на 15-20% (оптимальні 50% взимку і 65% влітку), то умови перебування в приміщенні з басейном стають некомфортними: запотіває скло, на стелі накопичується конденсат, виникає відчуття задухи і т.п. Підвищений вміст вологи на поверхнях сприяє утворенню грибкової плісняви, гниття матеріалів, викликає корозію, в результаті чого саме приміщення басейну приходить в непридатність лише за один сезон експлуатації. Правильно виконана вентиляція приміщення басейну спільно з системою осушення вирішує всі перераховані вище проблеми.

Звернувшись в компаніюБиокор, наші фахівці допоможуть Вам підібрати осушувач для приміщення басейну, або будь-якого іншого приміщення.

Осушувач. Осушувач в басейні

Осушувач в громадському басейні