Композитний басейн Compass Pools

Compass logoВи опинилася тут, тому що прийняли рішення купити композитний басейн. Швидше за все, ви бачили басейн у ваших хороших знайомих і він Вам сподобався. Ви зробили свій вибір. Тепер залишилося лише реалізувати Ваше бажання і створити оазис у своєму дворі.

Ми будемо дуже раді, якщо Ви будете використовувати басейн Компасс для занять спортом, для активного відпочинку або проведення зустрічей з Вашими друзями, колегами по вихідним дням. На сьогодні рішення купити композитний басейн буде для Вас найкращим варіантом. Для цього є кілька унікальних переваг, які варто знати, щоб остаточно переконатися в правильності вибору.

Перше – бетонування чаші не потрібно. Тому що матеріал, з якого виготовлена чаша твердіше від бетону в 17 разів! Відбувається швидкий монтаж і підведення технічних систем, труб і фільтрації. Так що ви отримуєте басейн надійніше бетонного за лічені дні. Плюс до цього, грунтові води не впливають на вашу чашу. При сезонному піднятті ґрунтових вод бетон відчуває тиск, а композитна чаша — ні, завдяки гідростатичному клапану і ряду унікальних технологій.

композитний басейн Compass 2Друге –  гарантія на чашу композитного басейну Compass Pools– довічна. Скільки ще компаній зможуть вам запропонувати подібну операцію?

Третє –  чаші басейнів Compass Pools – австралійська унікальна технологія. Подібні технології застосовуються тільки в самих передових сферах на сьогоднішній день: космічна інженерія, балістичне ракетобудування, гальмівні системи болідів Формули 1, найшвидші потяги, підводні човни. Тепер композитний басейн купити легко, і після цього дана технологія буде у вас біля будинку, причому досвід створення композитних матеріалів у CompassPools вже понад 30 років.

Четверте – унікальний колір покриття на Ваш вибір. Від самих світлих морських пісків кращих пляжів Маврикія, до блакитних вод Сейшельських островів, закінчуючи темними пісками Гаваїв. Всі кольори несуть в собі технологію 3D, так що ви отримуєте справжній ефект присутності на цих пляжах, купаючись в подібній воді.

Композитний басейн “Compass Pools” – найкращий у світі!

композитний басейн Compass 1Compass Pools – найбільший виробник композитних басейнів у світі. Компанія виробляє понад 10 000 басейнів щороку. Басейни Compass Pools одні з кращих у світі. На сьогоднішній день Compass Pools має два заводи в Австралії, три в США і один у Європі – у Словаччині. А також дослідну лабораторію і завод з виробництва сировини Bi-luminite®, С2000®, Gemstone®, Ceramic CoreTM та ін. Родоначальниками компанії була сім’я Миветт. У 1977 році вони заснували Martins Pool & Spa в Австралії. З 1980 року компанія отримала сучасну назву – Compass Pools.

Засновники компанії з самого початку робили ставку на постійні науково-дослідні розробки і найвищу якість. Це дозволило впровадити ряд нововведень, які сьогодні визнані у всьому світі:

  • 1993 р. – Технологія Crystite® (також Bi-luminiteTM). Представивши цю технологію Compass Pools радикально змінив зовнішній вигляд звичайних басейнів з простими кольорами. Bi-luminiteTM дозволила басейнам Compass Pools мати тривимірні кольори, завдяки використанню комбінації блискучих частинок і двох шарів кольору під прозорим шаром смоли. Поверхня Bi-luminiteTM є найбільш стійкою до зовнішніх впливів. Успіх технології підтверджується просто – сьогодні інші великі компанії застосовують покриття Crystite® і тільки при використанні Crystite® вони дають гарантії на поверхню до 10 років.
  • 1993 р. – Ceramic CoreTM. Запатентована унікальна технологія застосування високотехнологічної кераміки при виробництві басейнів. Ceramic CoreTM дає додаткову міцність, гідроізоляцію і теплоізоляцію. Ceramic CoreTM дозволяє фактично подвоїти довговічність басейну. Ця технологія є основою успіху компанії. В останні роки багато виробників композитних басейнів, визнавши переваги високотехнологічної кераміки, намагаються освоїти подібні технології. Але поки це лише експерименти і значно менш ефективні аналоги. Тому що в Ceramic CoreTM є особливий секрет.покриття компас
  • 1997 р. – Compass Vantage SystemTM. Compass Pools спільно з компанією Paramount® перша в світі зробила можливим автоматичне очищення басейну. Самоочищення басейну перестало бути мрією і стало реальністю. Перевагою композитних басейнів є те, що будівництво не займає багато часу, роботи проводяться у найкоротші терміни. Будівництво басейнів прямокутної форми, багато в чому спрощує завдання будівельників, і на сьогоднішній день, чаші з прямими, чистими лініями, стають все більш популярними.

КомпаніяБіокорє офіційним представникомCompass Ceramic Pools Ukraineв нашому регіоні. Наші менеджери із задоволенням підберуть модель композитного басейну, що задовольняє Вашим найвимогливішим запитам і побажанням. Приходьте, дзвоніть і купуйте у нас композитний басейн Compass Pools(запрошуємо Вас переглянути модельний ряд композитних басейнів Compass Pools)

композитний басейн Compass 3