Системи фільтрації води

“НАЙГОЛОВНІШИЙ ЕЛЕМЕНТ БАСЕЙНУЦЕ БЕЗУМОВНО ВОДА ОЧЕВИДНА ІСТИНА”

Вода володіє справді унікальними властивостями, які впливають на наше тіло чарівним чином, даруючи нам абсолютно нові, ні з чим не порівнянні відчуття. І Ви, напевно, уявляєте її собі небесноблакитного кольору.

Для того щоб мрії про такий воді в басейні стали реальністю, наявність системи фільтрації водиїї механічної очистки – є головною умовою водопідготовки. Фільтраційна станція є безумовно ключовим елементом для підтримки чистоти і прозорості води в басейні, а також одним з найбільш значущих компонентів обладнання.

Фільтраційні станції за способом монтажу бувають навісні і підлогові.

Навісні фільтрувальні станції

система фільтрації води

Блок навісний фільтрувальної станції (в розрізі)

Сучасний ергономічний дизайн, в поєднанні з безпекою і широкою функціональною наповненістю навісних систем очищення води в басейнах дозволяють використовувати їх як в нових, так і у реконструйованих басейнахМонтаж блоку навісний фільтрувальної станції не вимагає ніяких отворів в чаші басейну, а також не передбачає будівництва великих додаткових технічних приміщень для встановлення обладнання.

Все обладнання дуже зручно і компактно розміщується в спеціальній технічній камері, яка монтується в грунт або на підлогу приміщення. Ціна такої станції досить висока, але виправдовує себе при проведенні загально-будівельних і сантехнічних робіт.

       Підлогові фільтрувальні станції

Зображення підлогової фільтрувальної станції з пісочним фільтром

Підлогова фільтрувальна станція з пісочним фільтром

Підлогові фільтрувальні станції з пісочним фільтром є самим затребуваним і економічним видом фільтрації. Кварцовий пісок очищає воду від зважених частинок розміром до 150 мкм. Наповнення ємності фільтрувального бака відбувається як правило піском одній фракції, але дуже популярна і мультимедійна засипка, так як різка зміна густини і об’єму кварцових елементів має велику технологічну цінність при очищенні води. Використовується одна засипка від двох до чотирьох років, залежно від завантаженості вашого басейну.

Персонал компаніїБІОКОРдопоможе Вам розрахувати правильний обсяг фільтраційного бака, порадить з вибором виробника в сегментівартістьякість“. Ціни на фільтрувальні баки і в цілому на станції в Україні досить демократичні, але купити у фірмиБІОКОР” – це значить мати гарантію і технічну підтримку в майбутньому.

Зображення картриджного фільтра системи фільтрації води

Картріджний фільтр найдоступніший за ціною і являє собою практично нерозбірний фільтруючий фільтруючий елемент, змонтований ,як правило, на спеціальному утримувачі. При його застосуванні досягається в принципі досить пристойна очищення басейну практично від всіх видів нерозчинних частинок. Великим мінусом такого способу фільтрації є одноразове застосування самого картриджа.

Один з дорогих, але сучасних і якісних способів фільтрації це

Зображення станції фільтрації з діатомових фільтром

Станція фільтрації з діатомових фільтром

станції фільтрації з діатомових фільтром. Він дозволяє очищати воду від частинок розміром до 1 мкм, зменшуючи при цьому використання спеціальних хімічних засобів на 5060%. В основу

фільтруючого елемента входить діатомовая земля, у складі якої присутній двоокис кремнію. Вода, що пройшла фільтрацію таким способом, має оздоровчи та омолоджуючи властивості.

Купити всі вищеперелічені фільтрувальні баки і станції можна в компанії «БІОКОР», при цьому у вартість вже закладена технологічна консультація та гарантія виробника, а фахівці фірми із задоволенням допоможуть Вам з підключенням і підготовкою до першого пуску.