Сходи і поручні

сходи для басейну - 2

Басейнові сходи з трьома сходинками

Сходи для басейну, перила і поручні – важливі аксесуари в басейні, глибина якого більше 1 метра. Без них купальнику вже досить важко потрапити у воду, і звичайно ж вибратися назад.

Крім свого важливого функціонального навантаження, сходи та перила, в той же час є і прикрасою будь-якого басейну. Різноманітність форм і розміщення виробів, нержавіюча сталь – прекрасне доповнення до загального дизайну чаші басейну і приміщення в цілому.

Найбільш числену групу сходів для басейнів становлять конструкції, у яких перила і сходинки утворюють єдине ціле. На сходах обов’язково потрібні накладки з прорезиненого матеріалу. Враховуючи те, що сходи мають різну кількість сходинок ( від двох до п’яти), правильно підібрана конструкція у співвідношенні висоти моделі і глибини басейну – це запорука вашої безпеки і зручності.

сходи для басейну -1

Сходи в басейні

Коли Ви надумаєте купити сходи або поручні, менеджери компанії “БІОКОР” при виборі моделі, звернуть Вашу увагу не тільки на виробника аксесуара, але і на ширину борта чаші Вашого басейну, на який будуть встановлюватися закладні кріплення конструкції (спеціальні сталеві або пластикові стакани), так як існують сходи для установки як на борт, так і закріплюються безпосередньо в босоножній зоні.