Атракціони

Атракціони

Водоспад в басейні

Атракціонибез них вже не обходиться оснащення будь-якого сучасного басейну. Це водоспади і гідромасажні установки, протитечії і донні гейзери, водні гармати і багато іншого. Маючи їх у своєму домашньому басейні, Ви робите свій відпочинок веселим і насиченим. А вже якщо це громадський басейн, то збільшення потоку клієнтів у Ваш міні-аквапарк гарантовано.

Ще тільки виношуючи плани будівництва басейну, потрібно бути передбачливим і дивитися на кілька кроків вперед. Деякі закладні елементи для атракціонів потрібно буде відразу вмонтувати в дно і стіни чаші. Це порівняно недорого, але в подальшому, якщо з’явиться бажання розширити можливості свого басейну, це позбавить Вас від необхідності руйнувати чашу.

Зустрічна течія. Протитечія.

Зустрічна течія (протитечія) перетворить Ваш басейн із звичайного в спортивний, дозволивши плисти практично “на місці” в різних швидкісних режимах. Їх зазвичай встановлюють в стороні від зони інтенсивного купання, щоб не заважати іншим відпочиваючим.

 

Атракціони-1

Протитечія в басейні

Стандартні протитечії конструктивно мають одну або дві вихідні форсунки, а також можливість підключення додаткових гідромасажних насадок і шлангів. За способом встановлення поділяються на навісні та стаціонарні.

Пристрої зустрічної течії в ціновому діапазоні вище середнього, завжди обладнані системою, яка дає можливість вносити корективи в його роботу і задавати досить цікаві і корисні параметри: швидкість руху води, напрям водного потоку, насичення води повітрям (як у аэромасажі) і підсвічування зони плавання.

Водоспад.

Водоспад у басейні покликаний створити не тільки душевний комфорт і гарний настрій. Струмені води, що б’ють з висоти, забезпечать прекрасний гідромасаж голови і шиї. Зараз можливо придбати водоспади для басейнів найрізноманітнішої форми і способу установкистінові, бортові, з підсвічуванням і музичним супроводом.

В якості різновиду водоспадів існують водяні гармати, які дійсно є дуже цікавим доповненням до басейну. Принцип роботи закладена подача струменя води під великим тиском. Багатьом подобається реалізація водоспаду у вигляді купола або гриба. Особливо це по душі дітям. Вода витікає під невеликим тиском з широкої ринви і утворює практично щільне водне полотно у вигляді купола або ж рівномірно розподіляється по парасольці грибоподібної конструкції, утворюючи шатро з води.

Донний гейзер, аеро- та гідромасажні атракціони.

Донний гейзер створює дуже потужний вертикальний потік води, який спрямований від дна чаші до поверхні водного дзеркала. Він встановлюється як у мілководних зонах басейну, для створення розважального ефекту, так і в глибокій його частини, для отримання комплексного гідромасажу. У будь-якому випадку донний гейзер прекрасно доповнить інтер’єр будь-якого приміщення басейну, додавши в нього енергію стрімкої гірської річки.

 

Атракціони-2

Робота гейзеру в басейні

Гідромасажні і аеромасажні установки в басейні подають під великим тиском воду або стиснене повітря від компресора (бловера) встановленого в технічному приміщенні. Забір води для пристрою відбувається безпосередньо з басейну. За допомогою спеціальних гідромасажних форсунок або пластин з перфорацією досягається ефект гідро -та аеромасажу.

 
Ці та інші атракціони можна придбати або замовити в компанії “БИОКОР”. Фахівці фірми перевірять можливість установки того або іншого обладнання, підкажуть який з вибраних варіантів краще для вашого басейну. Дзвоніть, дізнавайтеся ціни і приходьте до нас.

Атракціони-3

Форсунки гідромасажу в басейні