Ролета, солярна плівка

Ролета, солярна плівка, як вид накриття, є затребуваним на ринку будівництва басейнів, хоч і знаходяться в різних цінових категоріях.

Ролета

ролета

автоматична ролета

Ролета – цікавий елемент накриття для басейну. Вона складається з спеціально зроблених пластикових пластин (ламелей), особливим чином приклепленных один до одного. Такі ролети дозволяють власнику басейну не лише економити на засобах знезараження і нагріванні води, але, що дуже важливо, убезпечити своїх дітей і домашніх тварин від випадкового падіння у воду.

За способом монтажу вони бувають надводні і підводні (прихований монтаж). Підводні моделі є більш красивими з точки зору сприйняття: покриття буквально випливає з товщі води, не створюючи при цьому на бортах басейну і території навколо нього абсолютно ніяких конструкцій.

У деяких виробників ролет є можливість оснастити їх приводом (автоматична ролета), що працюють від електромережі або енергії сонця. Сонячні колектори акумулюють заряд і здатні до 63 разів забезпечити закриття (відкриття) ролети. При цьому біля басейну може взагалі не бути електропроводів – це дуже важливо при монтажі ролет у вже існуючі басейни.

Перед тим як купити у нас накриття наші інженери виїдуть до Вас на заміри, вирішать питання про спосіб монтажу змотувального пристрою, а дизайнер підбере колір ламелей, який естетично буде вписуватися в дизайн чаші і приміщення.

Солярна плівка

солярна плівка

солярна плівка на бетонному басейні

Солярна плівка ( теплозберігаюче покриття) – це багатошаровий пресований поліетилен, між шарами якого розташовані бульбашки з повітрям. Поліетилен використовується для цього підвищеної щільності, до складу якого додані спеціальні ультрафіолетові компоненти, що перешкоджають руйнуванню поліетилену і значно збільшують термін експлуатації солярної плівки. Така плівка не боїться прямих променів сонця. Рівномірно і щільно розташовані бульбашки повітря створюють рівномірний повітряний шар, що утримує плівку на поверхні басейну і дозволяє їй витримувати невеликі механічні навантаження. Використовується в басейнах як захист від попадання в басейн сторонніх тіл (бруд, пил, листя тощо), а також для зниження випаровування води і зменшення тепловтрат.

Солярна плівка самий економічний і простий у використанні варіант накриття. Закріплюється вона на спеціальний змотуючий пристрій, який досить легко, без зусиль, дозволяє змотувати і розгортати накриття. У компанії Біокор Ви можете придбати солярну плівку різної щільності і вибрати модель змотуючого пристрою, відповідного за параметрами Вашого басейну.