Павільйон для басейну з полікарбонату

Павільйон

Павільйон.

Один з аксесуарів, яким найчастіше нехтують власники басейнів – це павільйон (накриття) . Замовники і будівельники дуже багато уваги приділяють зовнішньому вигляду чаші, витрачають гроші і час на вибір форми і дизайн басейну, підбір копінгового каменю і обробку босоножной зони.  І зовсім забувають про те, що використання басейну можна зробити менш дорогим і більш комфортним.

За конструктивними особливостями (та й ніде правди діти-фінансовим теж) існує, як мінімум, три популярних різновиди захисного  накриття – солярна плівка, автоматична ролета і розсувні павільйони.

Функціонально вони несуть практично одне і те ж навантаження:

  • зменшення випаровування з дзеркала води;
  • зниження тепловтрат;
  • захист від бруду і пилу;
  • безпеку.

Все це і дозволяє знизити витрати на утримання басейну, економити час на обслуговуванніотримувати задоволення від прийняття водних процедур практично круглий рік.

Особливості погодних умов в центральній частині України дозволяють приймати водні процедури в басейні три, від сили чотири місяці на рік. Не на багато виручає і система підігріву води, адже це тепло ще потрібно якось зберегти. Всі ці питання вирішують розсувні павільйони з полікарбонату. Легкі, але досить міцні і надійні конструкції, працюючи за принципом парника, захищають Вас від негоди, надлишку сонця, а воду від опадів і сміття. (дивіться нашу фотогалерею)

У павільйонах застосовуються панелі з полікарбонату з УФ захистом, що робить їх удароміцними і стійкими до таких атмосферних явищ, як град.

Навіть, якщо Ваш басейн не має нагрівача води, то купальний сезон в басейні з павільйоном можна починати вже практично з настанням перших сонячних днів і продовжувати його до пізньої осені. Як показала практика, більшість часу павільйон знаходиться в закритому положенні. Прозора конструкція, як термос, зберігає тепло, отримане від сонця і вже ранньою весною температура води в басейні може досягати 18 градусів.

Наші українські та зарубіжні виробники пропонують величезний модельний ряд телескопічних розсувних павільйонів, ознайомитися з яким Ви можете завітавши до офісу компанії «БІОКОР». Наші співробітники нададуть допомогу в оформленні замовлення, зроблять попередній ціновий розрахунок конструкції.