Ультрафіолет, озон.

Ультрафіолет. Дезінфекція в басейні.

Ультрафіолетові лампи є допоміжним методом знезараження, використовуються паралельно з хімічними препаратами кількість яких можна істотно скоротити.

Метод дезінфекції з використанням УФ-випромінювання довів свою ефективність при дезактивації хвороботворних мікроорганізмів і вірусів що переносяться водою без погіршення смаку і запаху води і без внесення до води небажаних побічних

ультрафіолет

установка ультрафіолету

продуктів. Такий метод завоював популярність в якості альтернативи до традиційних засобів через свою безпеку, економічність та ефективність.

Таку лампу можна встановити на вже діючий басейн, незалежно від місця його розташування та того, яка в ньому вода – прісна або солона. Якість санітарної обробки УФ залежить від  об’єму води, інтенсивності випромінювання і тривалості його впливу. Також визначальну роль відіграє прозорість води.

У разі обробки басейнів водотоннажністю понад 70 м3, а також басейнів з інтенсивним навантаженням, ультрафіолетові установки для води рекомендується поєднувати в комплексі з іншими методами знезараження (хлорування, озонування тощо).

При використанні ультрафіолетових ламп в басейні відсутні суворі обмеження по верхніх межах дозування.

КомпаніяБіокорможе Вам запропонувати великий вибір ультрафіолетових установок (уфламп) різної продуктивності і комплектації. Зв’яжіться з нашими менеджерами для консультації та замовлення.

Озон. Обладнання в бассейні.

озон

установка озону

Очистка озоном є найбільш ефективним методом для видалення забруднень на мікрорівні. Вода, збагачена озоном не тільки стерильна, а й сама є стерилізатором.

Озон – це трьохатомна модифікація кисню, яка за нормальних умов являє собою газ із специфічним запахом.

Такий спосіб очищення води здатний видаляти навіть ті забруднення, з якими не справляються традиційні методи дезінфекції. Вода, що пройшла озонування має підвищенні органолептичні властивості. А оскільки, озон є більш ефективним, ніж хлор, дезинфікуючим реагентом по видаленні бактерій і вірусів, то його роль більш істотна. А незалежні експерти прийшли до висновку, що в боротьбі з різними бактеріями, зокрема, з Legionella pneumophila, що викликає «хворобу легіонерів», тільки озонування може гарантувати необхідну ступінь знезараження.

Передозування озону шкідливе для організму. Щоб концентрація була безпечною, його має бути не більше 0,03 мг/м3, тобто в три з половиною рази менше, ніж хлору.