NECON, E-Clear

Станція NECON

NECON – система, що гарантує чистоту води в басейні без застосування хлору.

Система NECON працює за принципом іонізації води міддю і сріблом. Ці два елементи ефективно знищують бактерії і водорості. Іони міді та срібла широко застосовуються в медицині, як антибактеріальний засіб. Численними дослідами доведено, що срібло ефективно знищує більш ніж 650 вірусів і бактерій, серед них – Cryptosporidium, E-Choli, Coliformes, Pseudomonas, Legionellen, а також деякі види бактерій і вірусів, стійких до хлору.

На відміну від хлору, система NECON не викликає подразнення шкіри і очей, не викликає загострення захворювань дихальних шляхів.

Вода проходить через спеціальну камеру обробки, в якій

Necon

Змонтована установка Necon

знаходяться електроди. Постійний струм низької напруги відокремлює від пластин електродів іони. В результаті утворюються іони міді (Cu +) та іони срібла (Ag +). Велика частина цих іонів насичує кварцевий пісок фільтра, в результаті чого він утворює додатковий дезінфекційний елемент і не пропускає будь-які бактерії у фільтрі. Інша частина іонів разом з проточною водою потрапляє в басейн, де вони виявляють свою дію по знищенню бактерій і водоростей. Вода залишається натуральною, м’якою, без присмаку і запаху, а також не проявляє подразнюючої дії на шкіру.

ТОВ “БІОКОР” є єдиним в Полтавській області представником фірми NECON (Німеччина). Інженери і монтажники нашої компанії встановлюють і надалі обслуговують системи дезінфекції води NECON.

Станція E-Clear

E-Clear

Блок керування E-Clear

Система E-CLEAR “100% без хлору” нове покоління 7 серії – забезпечує генерацію нетоксичного активного кисню. Генератор «активного кисню» складається з пари титанових електродів з платиновим покриттям і забезпечує розщеплення молекул води (Н2О) на кілька потужних нетоксичних окислювачів – вільних радикалів (O, O2, OH, H2O2), кожен з яких володіє набагато більшим окислювальним потенціалом, ніж хлор. Концентрація генерованих вільних радикалів в хвилину перевищує в десятки разів концентрацію, одержувану при озонуванні або при жорсткому ультрафіолетовому випромінюванні. Вироблений кисневий окислювач вводиться у воду по кілька грам на хвилину і регулюється електронною системою.

E-Clear

Блок електродів E-Clear

Час життя вільних радикалів невелика і вимірюється долями секунд, але за рахунок високої концентрації і потужної окислювальної здатності вони «спалюють» органічну матерію – бактерії і мікроорганізми, забезпечуючи при цьому кришталево чисту, питного якості воду в басейні.

Скомбінована технологія, інтегрована в систему E-Clear забезпечує одну з найбільш досконалих, ефективних та нетоксичних технологій обробки води плавальних басейнів з відомих на сьогоднішній день. Дана технологія знезараження забезпечує обробку води-100% без хлору, солі, брому, бактерій і альгіцид.

Обслуговування води в басейні при використанні установки E-Clear полягає в своєчасної і правильної коригування pH на рівні 6.8-7.2. Нічого більше, регулюйте рівень pH і насолоджуйтеся природною чистою водою.

Все вышеописанные системы можно приобрести в компании “Биокор” (Полтава), предварительно заполнив бланк заказа или просто позвонив нашим менеджерам.