Хімія для басейну

Вода в плавальному басейні «живе», так як кожен день відчуває різні види навантаження — органічні та неорганічні речовини неминуче потрапляють в неї з навколишнього середовища, або заносяться людьми. Якщо нічого не робити, щоб запобігти цьому, то  незабаром вода стане каламутною і створить ідеальне середовище для зростання безлічі бактерій.

Однією з головних умов ефективного догляду за водою в басейні, є її рециркуляція і фільтрація. Однак тільки цих заходів буде недостатньо для збереження прозорості і запобігання появи мікроорганізмів у воді. Тому хімічна обробка води дуже важлива і є взаємодоповнюючою до фізичної складової. Дезінфікуючі засоби (хімія для басейну) вбивають бактерії, грибки та віруси,  запобігають зростанню водоростей.

Пропонуємо Вам повний набір сертифікованої хімії для басейну Хімія для басейнусерії «Chemoform» (Німеччина) для проведення водопідготовки плавального або оздоровчого басейну. Комплексне застосування засобів догляду за водою гарантує нормалізацію кислотно-лужного балансу, гігієнічно чисту воду в басейні, сприяє запобіганню зростання і знищення грибків, бактерій і водоростей, гарантує якість води по всім державним нормативам.

Співробітники компанії “БІОКОР” допоможуть Вам зробити початковий аналіз води, розкажуть і покажуть, як вносити хімічні реагенти, підберуть оптимальний варіант по набору хімії для басейну. У нас на складі завжди можна купити практично будь-який продукт для обробки води, догляду та консервації Вашого водоймища. Діє гнучка система знижок для корпоративних басейнів та постійних клієнтів. Можлива доставка в будь-який регіон України.

Для правильного догляду за водою в басейні потрібні, як мінімум, базові знання в області обробки води та характеристик дії різних хімічних засобів обробки. Здійснення необхідних заходів, у невеликому басейні, займе у Вас 15-20 хвилин на тиждень і дуже швидко стане для Вас звичайною справоюА комплексний і повноцінний догляд за водою вашого басейну Ви можете замовити в нашій компанії, попередньо зателефонувавши нашим менеджерам, для з’ясування всіх питань, що виникли.

Якщо Ви купили у нас хімію для басейну і з якоїсь причини забули, як правильно розрахувати дозу реагенту – телефонуйте, ми з радістю підкажемо і нагадаємо як це правильно зробити. Найголовніше пам’ятати, що чиста (“блакитна”) вода и – запорука вашого здоров’я і доходів в бізнесі.

Хімія для басейну 2