Оздоблювальні матеріали для басейну

Основними функціями будь-якого басейну (як приватного , так і громадського) є відпочинок і оздоровлення ; але не варто забувати і про естетичну складову – басейн повинен «радувати око» своїм зовнішнім виглядом, піднімати настрій . А це безпосередньо залежить від матеріалів, які використовуються в оздобленні басейну . Основні оздоблювальні матеріали для басейну на сьогоднішній день є: мозаїка, плитка, лайнер (армована плівка).

Матеріали для басейну. Мозаїка:

Матеріали для басейну . Оздоблення басейну мозаїкою

Мозаїка

Мозаїка – оздоблювальний матеріал, що володіє найбільшими можливостями для кольоропередачі з величезною різноманітністю розмірів і форм, – все це дає можливість зробити Ваш басейн унікальним і неповторним . Використання мозаїчних панно і декоративних фризів (можливість вибору з готового асортименту або замовити під Ваше конкретне зображення) дає додаткову свободу Вашій фантазії в оздобленні басейну.

Плитка:

Плитка – має ті ж технічними характеристиками , що і мозаїка, програючи в кольористичному багатстві вибору . Звичайна керамічна плитка – не підходить для оздоблення басейну (має пористу структуру). На даний момент випускається спеціалізована плитка для басейнів – глазурована керамічна і порцелянова з низьким коефіцієнтом звукопоглинання. Плитка, як правило , використовується в оздобленні басейнів великого розміру.

Матеріали для басейну. Оздоблення басейну плівкою

Плитка для оздоблення басейну

Етапи оздоблення чаші басейну плиткою:
• Оштукатурювання внутрішніх поверхонь чаші.
• Монтаж закладних елементів технологічного обладнання.
• Гідроізоляція спеціальними двокомпонентними сумішами.
• Укладання плитки або мозаїки .
• Фугування плитки або мозаїки .
• Укладання бордюрного каменю (копінга) на борт басейну .

Особливу увагу необхідно звернути на вибір гідроізоляційних матеріалів, клею для плитки та затирки для швів – обов’язково потрібно використовувати спеціалізовані матеріали для басейну (використання звичайних будівельних сумішей не допускається).

Лайнер:

Лайнер – найекономніший матеріал для оздоблення басейну. Плівка ПВХ для басейнів має товщину 1,5 мм складається з двох шарів мембран , армованих сіткою з поліестеру. Кольорова гамма – близько 10 кольорів , виконує роль гідроізоляції, швидка в роботі (паяется спеціальними фенами), легко піддається ремонту. Ці характеристики роблять лайнер одним із найпопулярніших матеріалів для оздоблення чаші басейну на сьогоднішній день.

Матеріали для басейну. Оздоблення басейну плівкою

Лайнер для бассейна

Етапи оздоблення басейну лайнером (плівкою):
• Оштукатурювання внутрішніх поверхонь чаші.
• Монтаж закладних елементів технологічного обладнання.
• Укладання лайнера по підкладці.
• Укладання бордюрного каменю (копинга) на борт басейну.

Для оздоблення бортів басейну, як правило, використовують копінговий камінь. Має високу протиковзку властивість, не гріється на сонці, морозостійкий, перешкоджає виплескуванню води; – все це робить копінг чудовим матеріалом для використання в оздобленні басейну. Копінговий камінь буває натуральний
( постачання з Франції) і штучний (виробляється на Україні з високоякісних екологічно чистих матеріалів).
Це основні  матеріали для басейну, що використовуються в оздобленні . З питань їх використання, придбання і роботи звертайтеся до фахівців нашої компанії.

Матеріали для басейну. Оздоблення басейну-3

Басейн з плівки