Терасна дошка, терасні системи

                                   Терасна дошка

Терасна дошка

Кожен власник будинку, котеджу, присадибної ділянки, хоче створити в своїх володіннях комфортні умови для себе і своєї сім’ї. Задля цієї мети завжди допомагали ексклюзивні, елітні, і в той же час корисні і практичні речі.

Одним з таких цікавих і зручних матеріалів стане терасна дошка (декінг), виготовлена ​​з деревини та екологічно чистих полімерів. Область використання – покриття терас, територій навколо басейну, садових доріжок. (Дивіться нашу фотогалерею).

До основних переваг терасових систем можна віднести:

  • Терасна дошкаСтійкість до погодних умов;
  • Механічна міцність;
  • Антиковзаюча поверхня;
  • Стійкість до ураження грибком і комахами;
  • Натуральний зовнішній вигляд;
  • Багата палітра фарб;
  • Простота догляду за поверхнею;
  • і т.д.

Різноманітність структурних поверхонь – натуральне дерево і дрібнорифлена фактура – дає можливість вибору дизайнерських рішень, результат яких перевершить всі Ваші очікування, порадує і здивує ваших гостей.

Підлога  з терасної дошки має не тільки ефектний зовнішній вигляд, який важко відрізнити від деревини, але ще й легкість в догляді. Поверхню, під час експлуатації, досить один раз на місяць мити водою з використанням м’якої тканини.

Переважно, терасна дошка виготовляється рифленою. Така форма профілю дозволяє домогтися протиковзкого ефекту (антісліп). Дошка може бути і гладкою, але при попаданні на її поверхню деякої кількості води на цьому настилі можна посковзнутися. З рифленим профілем дошки це практично виключено. Волога, при попаданні на рифлену поверхню розподіляється рівномірно між ребрами. Коли людина ступає по такій дошці, взуття стикається з ребрами профілю, а не з водою.

Терасна дошка, виконана з деревиннополімерного композиту, досить тривалий час не втрачає первісний вигляд і форму. Крім того, вона не схильна до деформації, оскільки до її складу входить не тільки натуральний матеріал, але і полімер, якому притаманні висока гнучкість і водонепроникність.

Придбати  терасну дошку, яка прослужить Вам десятки років, можна в компанії «БІОКОР», попередньо отримавши консультацію фахівців щодо правильного розрахунку кількості потрібного матеріалу. Наша фірма представляє на ринку України терасові системи таких виробників ,як «Bruggan» (Бельгія), «Mirradex» (Малайзія) і «Legro» (Угорщина).