Копінговий камінь для басейну.

Копінговий камінь 3

Копінговий камінь як варіант обробки бетонної чаші басейну.

                         Бортовий камінь (копінг)

Закономірним закінченням будівництва басейну є процес декоративного оздоблення борту чаші. І цим завершальним етапом не слід нехтувати. Перед матеріалами, технологічно придатними для обробки, стоять непрості завдання: одночасне поєднання травмобезпеки і міцності, стійкості до УФ випромінювання, до низької і високої температури, частому намоканню і висиханню, протиковзанню, але перш за все, це поєднання повинно гармонійно об’єднати в собі функціональність і красу . Саме всі ці унікальні властивості і поєднує в собі копінговий (бортовий) камінь – лідер серед оздоблювальних декоративних матеріалів в басейнобудівництві.

Копінговий камінь 1Бортовий камінь (копінг) застосовується як важливий елемент оздоблення чаші басейну. Він несе не тільки декоративну функцію, а також служить для захисту від випліскування води. Копінг виготовляється, як з природного, так і зі штучного каменю. Найголовніша вимога до нього, щоб поверхня його була шорсткою і, наступаючи на нього, не можна було послизнутися. Копінговий камінь зазвичай має фактуру дрібного граніту або вапняку, а його колір, як правило, бежевий, рожевий або білий. Такий бортовий камінь повинен відповідати вимогам міцності і стійкості, водопоглинання, морозостійкості, а також він повинен витримувати перепади вологості і температури повітря.

Сучасний копінг має дуже гарний вигляд, але укладання каменю повинно бути якісним і професійним. Для цього використовується не звичайний розчин, а стійкий до вологи і морозів клей і спеціальна суміш для затирання.  Цемент для виготовлення копінгу повинен використовуватися тільки високоякісний, а інші компоненти і добавки обов’язково повинні бути екологічно чистими. Якість і міцність цього каменю має величезне значення, так як цей камінь не повинен тріскатися і кришитися при пошкодженні.

Елементи копінгу поділяються на два основних види. Це може бути прямий елемент каменю або кутовий для стандартного прямокутного басейну. Якщо кутові елементи відсутні в асортименті, доводиться виконувати кутовий поєднання обрізанням двох рядових форм. Це ускладнює обробний процес і збільшує витрату каменю.

Мало хто знає, але бортовий камінь (копінг) на басейні прекрасно справляється з вихлюпуванням  води, що важливо для критих споруд. Виступаючи  на 2-5 см всередину чаші, копінговий камінь повертає хвилю в басейн. Без виступу, хвиля вихлюпується на обхідну доріжку або босоніжну зону.

Фахівці компанії “Біокор” із задоволенням допоможуть підібрати Вам бортовий камінь для Вашого басейну і за Вашим бажанням оформлять борт вашої чаші в суворій відповідності технології монтажу копінгу.

Копінговий камінь 2

Копінговий камінь як варіант обробки бетонної чаші басейну.