Сауни

Сауни 1Зараз важко знайти людину, яка хоч раз у житті не побувала б в сауні. Фінська сауна – це аромат нагрітої деревини, це басейн з прохолодною водою і сухий легкий жар парної, це відчуття чистоти всередині і зовні, це по-європейськи елегантне оформлення приміщень. В перекладі c фінської мови – лазня це сауна. Прародителькою російської лазні і сауни є одна і та ж рублена хата, що нагрівається «по чорному».

Фінська сауна — це лазня сухого жару, коли повітря в приміщенні має низьку вологість (10-25%) і високу температуру в межах 90-110° С.

Сауни 2Будівництво сауни – це вкладення насамперед у своє здоров’я і відмінний настрій. При проектуванні фінської сауни, особливу увагу приділяють якісної вентиляції, наявності повністю лежачих місць, правильного розрахунку нагрівача. Кожен з побудованих нами об’єктів має своє власне обличчя: оригінальне планування, яскравий дизайн і найнадійніші фінські або німецькі печі для саун. Протягом останніх років фіни витратили багато тисяч годин на розробку кращої кам’янки в світі. І сьогодні ми можемо запропонувати широкий вибір ефективних, безпечних та легких у використанні кам’янок і пультів керування для саун. З широкого асортименту моделей завжди знайдеться підходяща по потужності і вартості піч для Вашої сауни.

У виготовленні саун від компанії «БИОКОР» використовується тільки екологічно чиста деревина. На вибір пропонується вагонка: фінська ялина, сосна,вільха і липа; брус для лавок – апаш. Вибираючи в якості матеріалу для обробки ялину або сосну, Ви завжди будете почувати натуральний аромат  північної деревини і свіжий запах чистого лісу. Легкий запах смоли додасть особливу принадність Вашої фінської лазні. У сауні важлива будь-яка деталь — ароматизатори та екологічно чисті камені зроблять ваші процедури ще корисніше. А аксесуари (з тканини або дерева), зручне в управлінні обладнання та прилади для вимірювання додадуть вашому відпочинку додатковий комфорт.

Фахівці фірми будуть раді допомогти реалізувати свій власний проект , оформивши і побудувавши сауну у відповідності з Вашими особистими побажаннями і смаком. Ми готові ділитися нашим досвідом, ідеями дизайнерів, свіжими думками в області будівництва.

Сауни 3