Проектування, дизайн

Компанія “Біокор” працює на проектно – будівельному ринку нашого регіону досить довгий час (у 2017 році колектив фірми відсвяткує 20 – річний ювілей). За цей немаленький проміжок часу нашими фахівцями було створено велику кількість різних об’єктів (житлових, громадських, виробничих), багато з яких були успішно реалізовані і здані в експлуатацію. Основними напрямками діяльності проектної групи ТОВ “Біокор” є:

Проектування будівель

Проектування, дизайн. Індивідуальний житловий будинок

Індивідуальний житловий будинок

Проектування будівель – створення планувального і образного вирішення об’єкту архітектури. В області індивідуального будівництва за останній час відбувається помітне пожвавлення. Судячи по активним покупкам ділянок, Україну очікує хвиля приватного індивідуального будівництва. Причому, дуже сумнівно, що будівельні роботи будуть відбуватися під контролем архітекторів або, хоча б, грамотних виконробів. Чи варто потенційним забудовникам зводити будинки без проектних робіт, чи можливо це, і які неприємні наслідки матиме таке будівництво? Будівництво та проектування котеджів (якщо будинок не перевищує двох поверхів і загальна площу не більше 300м.кв.) згідно із законом не підлягає регулюванню. Це означає, що практично будь-яка людина, хоч трохи знайома з проектуванням, може намалювати ескіз намірів забудови, якого буде достатньо для отримання будівельного паспорта, необхідного для початку будівництва. Побудувати будинок самому вийде, звичайно, дешевше на 30-40 відсотків у порівнянні з аналогічним, але купленим вже в завершеному вигляді. Однак, за ці зекономлені відсотки доведеться досить багато попрацювати і придбати цілий багаж навичок і знань. Якщо Ви плануєте будівництво будинку для постійного проживання і хочете в ньому створити повноцінні зручності, то звичайно проект найкраще замовити у архітектора, або купити проект повторного застосування.

Дизайн інтер’єрів

Дизайн. Дизайн бані

Дизайн бані

– Дизайн інтер’єрів – проектування внутрішнього простору приміщень. Дизайн інтер’єру будь-якого приміщення (квартири, будинку, офісу, кафе, ресторану) – це не тільки творча задумка архітектора, але і правильне втілення побажань і особистих пристрастей і особливостей наших замовників. Дизайн інтер’єру, виконаний нашими архітекторами-дизайнерами неповторний і унікальний. Наша мета – зрозуміти, відчути побажання замовника, запропонувати для нього оптимальний і грамотно виконаний дизайн – проект інтер’єру, де надалі буде створено середовище, комфортне для життя і роботи.

Ландшафтний дизайн

-Ландшафтний дизайн – благоустрій та організація садово – паркових насаджень, газонів і різноманітних рослин із застосуванням малих архітектурних форм на ділянках . Для того, щоб Ваша ділянка стала улюбленим місцем відпочинку, була джерелом сил і радувала в будь-який час року, тоді варто подумати про ландшафтний дизайн на ній. Основні напрямки та стилі в ландшафтному дизайні – пейзажний (ландшафтний), класичний і етнічний. Ландшафтний проект ділянки може виконуватися в конкретному, визначеному стилі, або нести в собі розумне поєднання стилів. Наші дизайнери можуть підказати найцікавіші і несподівані рішення для оформлення вашого саду, навіть, якщо розмір ділянки всього кілька соток.

Дизайн. Дизайн кафе

Дизайн кафе

 

Компанія “Біокор” використовує гнучку цінову політику при виконанні проектних робіт. Для своїх постійних клієнтів ми пропонуємо сезонні знижки на проекти.

Сьогодні на проектно – будівельному ринку величезна кількість компаній, які пропонують послуги з проектування і дизайну. Для того щоб визначиться, хто саме підходить Вам – зателефонуйте, наші фахівці виїдуть до вас на першу консультативну зустріч. Якщо Ви зупините свій вибір на нашій компанії – ми кваліфіковано розробимо для Вас неповторний проект будинку, квартири, офісу та втілимо його в реальність. Приходьте до нас! Ми будемо раді співпраці з Вами!