Iнфрачервоні сауни

Інфрачервона кабіна (сауна)

Інфрачервона кабіна (сауна)

Інфрачервоні кабіни (інфрачервоні сауни) – порівняно новий вид устаткування для оздоровлення та відпочинку. Популярність стрімко набирає зростання. Принцип дії так званого “прихованого тепла” заснований на прямому проникненні в людину інфрачервоних променів, які генеруються спеціальними випромінювачами. Теплові хвилі проникають в тіло  на глибину приблизно до 4 см, а не на 0,3 – 0,5 см, як у сауні, при цьому температура повітря в кабінці біля 40 – 60 градусів, що дозволяє приймати процедури людям будь-якої вікової категорії і всім, кому з тих чи інших причин протипоказана сауна.

Інфрачервоні сауни 2Це звичайно не одна істотна відмінність парної від інфрачервоної кабінки. Сама процедура займає близько 30-40 хвилин, без суттєвої витрати часу на підготовку кабінки до роботи, що дозволяє приймати оздоровчі сеанси практично кожен день. А це дуже важливий момент зважаючи на стрімкість і мобільність нашого сьогоднішнього життя.

Сама по собі ІЧ-кабіна збирається всього за кілька годин і встановлюється в будь-якому вільному приміщенні , не вимагає спеціального підведення електроенергії, води і вентиляції. При цьому вона легко переміщується з місця на місце і споживає ел.потужності як звичайний електричний чайник.

 Перед відвідуванням ІЧ сауни необхідно проконсультуватися з лікарем!

У всьому світі, в салонах краси, оздоровчих комплексах і тренажерних залах інфрачервоні кабінети дуже активно використовуються нарівні з басейнами і саунами. Набирають популярності вони і у нас в Україні. Дуже багато людей вже з гідністю оцінили те почуття задоволення і комфортності, оздоровчий ефект, які залишаються після відвідування ІЧ сауни.

 

Інфрачервоні сауни 3