Фонтани

Фонтан 1

Фонтани бувають різні за об’ємно-просторовим рішенням та конструкціям, які використовуються; від мініатюрних водойм, де невелика цівка води дзюрчить серед каменів, до складних фонтанних систем, керованих електронікою з каскадом потужних струменів. Традиційно розрізняють три основних типи фонтанних споруд:

  1. Фонтан 2Паркові та майданні фонтани – великі споруди, які є прикрасою як громадських місць, так і приватних індивідуальних володінь. Вони організовують простір навколо себе, будучи енергетичним ядром будь-якого місця, радуючи погляд, освіжаючи почуття і думки.
  2. Фонтани для декоративних водойм – важлива прикраса практично будь-якого водоймища. Його оформлення, композиційне рішення можуть бути самими різними, але завжди присутність фонтану «оживляє» водойму, робить її більш привабливою. Крім того, фонтан має величезне значення для флори і фауни у водоймі. Рішення, який саме фонтан буде прикрашати Ваш водойму, залежить від великої кількості факторів. Тут впливає і форма водойми, її розміри, наявність рослинності, потужність водяного насоса, рельєф дна і т. д.
  3. Інтер’єрні та скульптурні фонтани – елегантна, що привертає увагу, дизайнерська прикраса саду та дому, ресторану або офісу, присадибної території.Вони виконують роль своєрідного регулятора мікроклімату в приміщенні, створюють атмосферу затишку і домашнього спокою, а в офісі надають діловій розмові ноту невимушеної дружньої бесіди. Сад зі скульптурними фонтанами набуває класичну витонченість і вишуканість, уникаючи атмосфери пихатості і холодності.

Фонтан 3Фонтани є досить складною гідротехнічною спорудою, яка вимагає професійного підходу, як до будівельної, так і до технологічної частини. Саме тому правильний підбір обладнання, вміло зроблений конструктив, є запорукою успішного функціонування об’єкта, і рішення купити або довірити будівництво свого майбутнього об’єкта компанії “БІОКОР” буде вірним у всіх відносинах. Наша фірма для будівництва фонтанів використовує обладнання таких всесвітньо відомих виробників, як Fontana (Греція), OASE, Speck, Grundfose (Німеччина), Kripsol (Іспанія). Застосовувані нами передові технології будівництва надають широкий простір для найсміливіших дизайнерських рішень, а так само дають «друге життя» фонтанам будівлі минулого століття.

 

Фонтан 4