Реконструкція басейну

реконструкція басейну

Басейн до реконструкції

В Україні величезна кількість старих басейнів різного призначення, розмірів і типів, які знаходяться як в комунальному, так і в приватному користуванні. Настає час, коли в результаті багаторічної експлуатації вашого басейну, морально і фізично застаріле обладнання необхідно замінити на більш сучасне, економічне і надійне. Або провести модернізацію старої системи водопідготовки, оновити оздоблення і дизайн чаші.

Як показує практика, реконструкція чаші бетонного басейну з оздобленням мозаїкою необхідна, орієнтовно, через 6-7 років: часткова підклейка мозаїки з послідуючим затиранням. Певні проблеми з насосним обладнанням можуть трапиться теж через 6-7 років. Звичайно, при проведенні регулярних профілактичних оглядів ці терміни можна дещо збільшити.

реконструкція бассейна

Басейн після реконструкції

На жаль, є реальністю і те, що за будівництво басейнів беруться так звані «фахівці», які мають достатньо приблизне уявлення про проектування, будівництво, технологію і водопідготовку. Результат такої «дешевої» співпраці – даремно витрачені гроші, виснажені нерви і витрачений час. У нашу компанію кілька разів на рік звертаються «потерпілі» після такого «співробітництва», а реконструювати басейн завжди складніше і дорожче, ніж спочатку побудувати правильно. Тому радимо зайвий раз подумати: звертатися до спеціалізованої фірми, з подальшими гарантіями на басейн і обладнання, або до «умільців», яких вже неможливо знайти при перших питаннях, що виникають під час експлуатації басейну і його обладнання.

 

реконструкція бассейна

Застаріле обладнання

Сьогодні сучасні матеріали і технології дозволяють кардинальним чином змінити і реконструювати Вашу чашу басейну, встановити обладнання, що відповідає останнім тенденціям галузі. Починаючи з 2005 року фахівцями нашої компанії реконструйовані громадські басейни в декількох школах, медичних установах Полтави. Завдяки тому, що в компанії є всі необхідні фахівці (від проектувальників до плиточників), ми виконуємо реконструкцію басейнів будь-якої складності.

 

Якщо у вас з’явилися проблеми з басейном (відпадає мозаїка, виявлена ​​теча, незадовільна якість води, проблеми з працездатністю обладнання і т.д.), фахівці компанії «БІОКОР» зможуть відремонтувати стару чашу з допомогою найостанніших методик, або вирішити будь-які інші проблеми Вашого басейну . Якщо Ви придбали негативний досвід в будівництві об’єкту, ми зуміємо реанімувати довгобуд і догодити самому вимогливому замовнику.