Обслуговування басейну

Обслуговування басейну

Тестер для аналізу води

Які б сучасні фільтрувальні станції для очищення в басейні Ви у себе не встановили, вода неминуче забруднюється неорганічними і органічними речовинами. Головне джерело забруднення – навколишнє середовище і відпочивальники, що купаються в басейні. Якщо не проводити належним чином спеціальну обробку води, то вона мутніє, зеленіє або темніє, стає найкращим середовищем для зростання численних бактерій і утворення колоній водоростей. При цьому стінки самого басейну покриваються нальотом, стають слизькими. Іноді з’являються опади у вигляді кристалів вапна, металу. Щоб усього цього не сталося, – догляд за водою в басейні повинен бути обов’язковим, регулярним і професійним.

«Як часто треба робити прибирання в басейні?» – Нерідко ми чуємо таке питання. Однозначної відповіді не існує. Обслуговування басейну залежить від умов його експлуатації: частоти користування, кількості тих, що купаються, призначення басейну і тп. В середньому увагу басейну треба приділяти не менше одного разу на тиждень.

обслуговування басейну

Автоматичний робот

Обслуговування басейну передбачає такі основні види робіт:

– Механічне очищення води басейну від різних органічних відкладень, чужорідних тіл спеціальним водним пилососом;

– Промивка фільтрувальних баків, періодична заміна кварцового піску або іншого наповнювача фільтра;

– Хімічна обробка води шляхом внесення хімічних реагентів, призначення і кількість яких визначається за допомогою спеціального тестера;

– Періодичне підживлення басейну свіжою водою, а також повна заміна води в терміни, рекомендовані нормативними документами;

– Обов’язкова періодична метрологічна перевірка всього додаткового обладнання.

Як вже говорилося, це – лише основні види робіт. При обслуговуванні кожного басейну виникає велика кількість додаткових, суто індивідуальних робіт. Всі ці роботи Ви можете робити самостійно, або довірити їх виконання професіоналам.

Фахівці компанії «БІОКОР» із задоволенням нададуть допомогу по догляду за Вашим басейном, укладуть договір на обслуговування. До кожного клієнта ми підходимо індивідуально, складаючи графік обслуговування з урахуванням характеристик басейну і обладнання, нюансів експлуатації та побажань замовника. Ми докладемо всіх зусиль для того, щоб від прийняття водних процедур, у Вас залишалися тільки позитивні емоції.

Обслуговування басейну

Прибирання басейну